Скриньки для маминих скарбів - це можливість зберегти перші дорогі реліквії малюка на довгі роки.
Скарбниця виготовлена з палітурного картону 2,5 мм, обтягнутого натуральною бавовняною тканиною ніжно-рожевого кольору в горошок. Декорована квітами, ажурними фреймами, метеликами, листочками, стрічками, бантом, старзами, камінням, декоративними накладними куточками.
Розмір скарбниці 16х16,5х9 см.
Всередині має 4 коробочки з написами "Бірочка", "Локон", "Пупок", "Зубчик". Можливі інші варіанти написів. Коробочки міцні, зроблені з двошарового тисненого картону, декоровані в тон до загального кольором скриньки. Розмір коробочок 7х7х5 см.
На кришці скриньки всередині ажурний фрейм з овалом з нанесенням написів: ім'я, дата, день і час народження дитини, вага, зріст.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 130 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Стан | Новий |
| Склад набору | коробочки — 4 шт. |
| декор | Тканина, ажурні вирубки, тиснення, стрази, друкований малюнок |
- Ціна: 850 ₴







Відправка з 15 квітня 2026