
Скриня - комод 2-х ярусний з шухлядою Мамині скарби для дівчинки + набір для локона + альбом
2 300 ₴
- Під замовлення
- Код: сокровищ2 яруса+альбом
Відправка з 15 квітня 2026Скриня 2-ярусна з шухлядою дуже містка.
Має габаритні розміри: 25х25, 5х18, 5 см.
Кожен ярус розміром 23х17х9 див.
У ящику можуть зберігатися перші речі, хрестильний одяг, інші речі.
На другому ярусі розташовуються 7 коробочок для першої ложечки, першого зубчика, тіста, бірочки, пупчика, локону, соски та конверт для фото УЗД.
Також у набір входить альбомчик "Перший рік життя" на 14 аркушів: А ось і я!, 12 місяців і Мені 1 рік! На кожному розвороті можна розмістити 2 фото розміром 10х15 см. Альбом має розмір 16х22 см.
Набір може бути оформлений у різній колірній гамі за Вашим бажанням: рожевою, червоною, бузковою, персиковою, білою, молочною, салатовою, м'ятною, бірюзовою, бежевою. Також дизайн як внутрішній, так і зовнішній можна підібрати за бажанням.
На кришці комоду всередині індивідуально наноситься напис із зазначенням імені дитини, дати, дня і часу народження дитини, вага, зростання при народженні.
За Вашим бажанням можна змінити назви коробочок, додати різні конверти, ножиці, а також картки для побажань або книгу побажань. Ціна визначається індивідуально.
Комод виготовлений з палітурного картону 2,5 мм, обтягнутого дизайнерським картоном, декорований квітами, ажурними фреймами, метеликами, листочками, стрічками, бантом, старзами, камінням, декоративними накладними кутками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Картон |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 245 мм |
| Висота | 250 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Стан | Новий |
| Склад набору | Альбом А5 на 14 аркушів, конверт — 1 шт., коробочки — 7 шт. |
| конструкція | Двоярусна |
| декор | Тканина, ажурні вирубки, тиснення, стрази, друкований малюнок |
- Ціна: 2 300 ₴










