
Ажурні подарункові сертифікати в конверті виготовлення на замовлення
55 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Під замовлення
- Тільки оптом
- Код: анжелика черный серебро
Відправка з 15 квітня 2026Виготовимо подарункові сертифікати на замовлення спеціально для Ваших потреб із Вашою символікою та текстом. Дизайн сертифікатів підберемо під Ваш, вже наявний, фірмовий стиль або допоможе створити його. Колір обкладинки та самого сертифіката, малюнок, шрифт, текст — все зіпрасуємо та зробимо якнайкраще.
Обкладинка сертифіката або конверт виготовляється з кольорового дизайнерського картону в широкій гамі кольорів на вибір, щільність 250-280 г/м2.
Сертифікат друкуються на білому картоні з тисненням льон, щільністю 280 г/м2.
Сертифікати прикрашені атласною стрічкою в тон обкладинці або на вибір іншого кольору за бажанням замовника. Можуть бути застосовані стрази, каміння, напівперли та інші декоративні деталі.
Розмір цієї моделі 15х14 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип листівки | Ручна робота |
| Матеріал | Картон |
| Особливості | Об'ємна, Фігурна |
| Ширина | 148 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Мова | Український |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| розмір | 148 х 140 мм |
- Ціна: 55 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.





