Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Папка для свідоцтва про шлюб ручної роботи. Виконана з якісних матеріалів: палітурний картон 2-2,5 мм завтовшки, обтягнутий дизайнерським картоном на вибір в широкій колірній гамі. Декор за бажанням замовника: ажурні вирубки, мереживо, квіти, стрази, намистини, стрічки.
Усередині декорована тисненим картоном і ажурними куточками по 4 з кожного боку.
Може бути виготовлена в комплекті з Книгою побажань і іншими аксесуарами.
Для вибору кольору і уточнення всіх деталей телефонуйте або пишіть на вайбер або в телеграм на номер 0970534679 Надія
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип листівки | Ручна робота |
| Матеріал | Картон |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Мова | Український |
| Колір | Золотий |
| Основні | |
| розмір | 270 х 200 мм |
- Ціна: 360 ₴




Відправка з 15 квітня 2026