Скриньки для маминих скарбів - це можливість зберегти перші дорогі реліквії малюка на довгі роки.
Шкатулка виготовлена з палітурного картону 2,5 мм, обтягнутого дизайнерським перламутровим катроном з тисненням. У набір входить 3 коробочки + великий конверт. Набір декорований квітами, ажурними фреймами, метеликами, листочками, стрічками, бантом, Старз, камінням, декоративними накладними куточками.
Габаритні розміри шкатулки: 16х16,5х13 см. Внутрішній об'єм скриньки: 15х15х9,5 см
Всередині має 3 коробочки з написами "Бирочка", "Локон", "Важливі дрібниці". Можливі інші варіанти написів. Коробочки міцні, зроблені з двошарового тиснення картону, декоровані в тон до загального кольору шкатулки. Розмір маленьких коробочок 7х7х5 см, розмір більшої коробочки 14,5х7х5 см.
У набір входить конверт для Локона або для фото УЗД. розмір конверта 14х14 см.
На кришці скриньки всередині ажурний фрейм з овалом з нанесенням написів: ім'я, дата, день і час народження дитини, вага, ріст.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 130 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Стан | Новий |
| Склад набору | конверт — 1 шт., коробочки — 3 шт. |
| декор | Тканина, ажурні вирубки, тиснення, стрази, друкований малюнок |
- Ціна: 1 000 ₴




Відправка з 15 квітня 2026