Скриньки для маминих скарбів - це можливість зберегти перші дорогі реліквії малюка на довгі роки.
Шкатулка виготовлена з палітурного картону 2,5 мм, обтягнутого перламутровим дизайнерським картоном рожевого кольору з тисненням. В набір входить 5 коробочок + 2 конверта. Набір декорований квітами, ажурними фреймами, метеликами, листочками, стрічками, бантом, старзами, камінням, декоративними накладними куточками.
Габаритные размеры шкатулки: 22х16,5х13 см. Внутренний объем шкатулки: 20,5х15х9,5 см
Внутри имеет 5 коробочек с надписями "Бирочка", "Локон", "Пупчик", "Зубчик", "Важные мелочи". Возможны другие варианты надписей. Маленький конверт с надписью "Тест", большой может быть для локона или фото УЗИ. Коробочки прочные, сделаны из двуслойного тисненного картона, декорированы в тон к общему цвету шкатулки. Размеры коробочек: 7х7х5 см - 2 шт. 7х5х5 см - 2 шт., 14,5х7х5 см - 1 шт.
На кришці скриньки всередині ажурний кадр з овалом з нанесенням написів: ім'я, дата, день і час народження дитини, вага, зріст.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Картон |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Стан | Новий |
| Склад набору | коробочки — 5 шт., конверти — 2 шт. |
| декор | Тканина, ажурні вирубки, тиснення, стрази, друкований малюнок |
- Ціна: від 1 300 ₴






Відправка з 15 квітня 2026