Скринька Мамині та татові скарби може бути оформлена в різній колірній гамі за Вашим бажанням: рожевою, червоною, бузковою, персиковою, білою, молочною, салатовою, м'ятною, бірюзовою, бежевою. Також дизайн як внутрішній, так і зовнішній можна підібрати за бажанням.
Скринька Мамині скарби мають у базовій комплектації 6 коробочок для зубика, локону, бирочки, пупчика та коробочку побільше для важливих дрібниць, куди можна скласти все, що Ви ще захочете зберегти. Також у набір входить книга побажань.
На кришці скриньки всередині індивідуально наноситься напис із зазначенням імені дитини, дати, дня і часу народження дитини, вага, зростання при народженні. Також за бажанням можна оформити кришку скриньки всередині у різних варіантах, додати рамочку для фото дитини.
За Вашим бажанням можна додати інші коробочки, змінити назви, додати різні конверти для локону, фото УЗД, тіста, ножиці. Ціна визначається індивідуально.
Скринька виготовлена з палітурного картону 2,5 мм, обтягнутого бавовняною натуральною тканиною, декорована квітами, ажурними фреймами, метеликами, листочками, стрічками, бантом, старзами, камінням, декоративними накладними кутками.
Габаритні розміри шкатулки: 22х16,5х9 см. Внутрішній об'єм шкатулки: 20,5 х15х6 см. Розміри внутрішніх коробочок: 7х7х5 см - 2 шт. 7х5х5 см - 2 шт., 14,5 х7х5 см - 1 шт. Розмір конвертів: великий 14х14 см, маленький 14х7 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Картон |
| Декоративне оформлення | Аплікація, Друкований малюнок |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Білий |
| Ширина | 245 мм |
| Висота | 145 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Стан | Новий |
| Склад набору | Скринька, книга, коробочки — 6 шт. |
| Оздоблення та прикраси | Тиснення, Ажурні вирубки, Стрічки, Стрази |
| кількість сторінок | 16 шт. |
- Ціна: 1 400 ₴







Відправка з 15 квітня 2026