Скринька Мамині та татові скарби може бути оформлена в різній колірній гамі за Вашим бажанням: рожевою, червоною, бузковою, персиковою, білою, молочною, салатовою, м'ятною, бірюзовою, бежевою. Також дизайн як внутрішній, так і зовнішній можна підібрати за бажанням.
Скринька Мамині скарби мають у базовій комплектації 5 коробочок для зубика, локону, бірочки, пупчика і коробочку побільше для важливих дрібниць, куди можна скласти все, що Ви ще захочете зберегти. Також великий конверт для локону та ножиці.
На кришці скриньки всередині індивідуально наноситься напис із зазначенням імені дитини, дати, дня і часу народження дитини, вага, зростання при народженні. Також за бажанням можна оформити кришку скриньки всередині у різних варіантах, додати рамочку для фото дитини.
За Вашим бажанням можна додати інші коробочки, змінити назви, додати різні конверти для фото, тесту, а також картки для побажань або книгу побажань. Ціна визначається індивідуально.
Скринька виготовлена з палітурного картону 2,5 мм, обтягнутого бавовняною натуральною тканиною, декорована квітами, ажурними фреймами, метеликами, листочками, стрічками, бантом, старзами, камінням, декоративними накладними кутками.
Габаритні розміри шкатулки: 22х16,5х9 см. Внутрішній об'єм шкатулки: 20,5 х15х6 см. Розміри внутрішніх коробочок: 7х7х5 см - 2 шт. 7х5х5 см - 2 шт., 14,5 х7х5 см - 1 шт. Розмір конвертів: великий 14х14 см, маленький 14х7 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Картон |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Стан | Новий |
| Склад набору | ножиці — 1 шт., конверт — 1 шт., коробочки — 5 шт. |
| декор | Тканина, ажурні вирубки, тиснення, стрази, друкований малюнок |
- Ціна: 1 300 ₴











Відправка з 15 квітня 2026