Книга побажань "Перли" виготовлена ВРУЧНУ з якісних матеріалів. Колір обкладинки пудра перламутр. Книга може бути виготовлена в іншому кольорі за бажанням замовника. Декорована ажурним фреймом, квітами, стрічкою, бантом, перлинними бусинами.
Сторінки всі кольорові, дизайн підібраний до кольору обкладинки. На першій сторінці вдруковані імена молодят (або ювіляра) та дата урочистостей, а також побажання гостям. Текст також можна змінити за бажанням, а також вибрати мову (українську, російську, можна та іншу).
Книги мають справжню тверду палітурку, сторінки прошиті вручну! Обкладинка виготовляється з палітурного картону 2-2,5 мм, обтягнутого ?дизайнерським картоном щільністю 270 г/м2. Декор виконаний вручну із дизайнерського картону. Форзац - дизайнерський картон з тисненням та вирубками. Сторінки – папір щільністю 170 г/м2.
Книжка у розмірі 22х22 см на кількість сторінок від 16 шт.
Сторінок може бути більшим, кожні 10 стор. + 25 грн.
Також можна замовити запрошення, розсаджувальні картки, план розсадки гостей, бонбоньєрки, упаковки для шоколадок та ін. весільні аксесуари.
До кожного замовлення підходимо індивідуально, з радістю втілимо Ваші побажання!!!
Чекаємо на Ваші замовлення! Телефонуйте або пишіть на вайбер прямо зараз + 380970534679 - Надія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для молодят |
| Ширина | 22 см |
| Довжина: | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація, Банти з тканини, Намистини, Стрази, Квіти з тканини |
| Тип | Книга побажань |
| Обкладинка | Тверда |
| Колір | Пудровий |
| розмір | 220х220 мм |
| Матеріал обкладинки | Картон |
| кількість сторінок | 16 шт. |
- Ціна: від 570 ₴





Відправка з 15 квітня 2026