Скриньки для маминих скарбів - це можливість зберегти перші дорогі реліквії малюка на довгі роки.
Шкатулка виготовлена з палітурного картону 2,5 мм, обтягнутого дизайнерським перламутровим катроном ніжно-блакитного кольору з тисненням. Декорована квітами, ажурними фреймами, метеликами, листочками, стрічками, бантом, старзами, камінням, декоративними накладними куточками.
Габаритні розміри скриньки: 16х16,5х9 см. Внутрішній об'єм скриньки: 15х15х6 см
Всередині має 3 коробочки з написами "Бірочка", "Локон", "Важливі дрібнички". Можливі інші варіанти написів. Коробочки міцні, зроблені з двошарового тисненого картону, декоровані в тон до загального кольором скриньки. Розмір маленьких коробочок 7х7х5 см, розмір більшої коробочки 14,5х7х5 см.
На кришці скриньки всередині ажурний кадр з овалом з нанесенням написів: ім'я, дата, день і час народження дитини, вага, зріст.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Картон |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Стан | Новий |
| Склад набору | коробочки — 3 шт. |
| декор | Тканина, ажурні вирубки, тиснення, стрази, друкований малюнок |
- Ціна: 800 ₴



Відправка з 15 квітня 2026