Скринька велика Мамині скарби для хлопчика має відділення для хрестильного одягу, конверт для УЗД, 6 коробочок для локону, пупчика, зубчика, бірочки, тіста, шкарпеток. та великою коробкою для важливих дрібниць.
Скринька має габаритні розміри: 35,5х27х13 см.
Відділення для одягу 33х10х7 см. У відділенні можуть зберігатися перші речі, хрестильний одяг, інші речі.
Набір може бути оформлений у різній колірній гамі за Вашим бажанням: блакитний, синій, салатовий, білий, срібло, бірюза, м'ятний, бежевий. Також дизайн як внутрішній, так і зовнішній можна підібрати за бажанням.
На кришці комоду всередині індивідуально наноситься напис із зазначенням імені дитини, дати, дня і часу народження дитини, вага, зростання при народженні.
За Вашим бажанням можна змінити назви коробочок, додати різні конверти, ножиці, а також картки для побажань або книгу побажань. Ціна визначається індивідуально.
Комод виготовлений з палітурного картону 2,5 мм, обтягнутого дизайнерським картоном, декорований квітами, ажурними фреймами, метеликами, листочками, стрічками, бантом, старзами, камінням, декоративними накладними кутками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Картон |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Стан | Новий |
| Склад набору | конверт — 1 шт., коробочки — 8 шт. |
| декор | Тканина, ажурні вирубки, тиснення, стрази, друкований малюнок |
- Ціна: 2 300 ₴



Відправка з 15 квітня 2026