
Ажурні подарункові сертифікати в конверті, виготовлення на замовлення
60 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Під замовлення
- Тільки оптом
- Код: ажур синий мат+золото
Відправка з 15 квітня 2026+380 (97) 053-46-79
АдміністраторОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виготовимо подарункові сертифікати на замовлення спеціально для Ваших потреб із Вашою символікою та текстом. Дизайн сертифікатів підберемо під Ваш, вже наявний, фірмовий стиль або допоможе створити його. Колір обкладинки та самого сертифіката, малюнок, шрифт, текст — все зіпрасуємо та зробимо якнайкраще.
Обкладинка сертифіката або конверт виготовляється з кольорового дизайнерського картону в широкій гамі кольорів на вибір, щільність 250-280 г/м2.
Сертифікат друкуються на білому картоні з тисненням льон, щільністю 280 г/м2.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип листівки | Ручна робота |
| Матеріал | Картон |
| Особливості | Об'ємна, Фігурна |
| Ширина | 148 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Мова | Український |
| Колір | Синій |
| Основні | |
| розмір | 148 х 140 мм |
- Ціна: 60 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.




