
Ажурные подарочные сертификаты в конверті изготовление на заказ
55 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Під замовлення
- Тільки оптом
- Код: квадрат черн синий жолтый
Відправка з 15 квітня 2026Изготовим подарочные сертификаты на заказ специально для Ваших потребностей с Вашей символикой и текстом. Дизайн сертификатов подберем под Ваш, уже существующий, фирменный стиль или поможем его создать. Цвет обложки и самого сертификата, рисунок, шрифт, текст - все согласуем и сделаем наилучшим образом.
Обкладинка сертифіката або конверт виготовляється з кольорового дизайнерського картону в широкій гамі кольорів на вибір, щільність 250-280 г/м2.
Сертифікат друкується на білому картоні з тисненням льон, щільністю 280 г/м2.
Сертифікати прикрашені атласною стрічкою в тон обкладинці або на вибір іншого кольору за бажанням замовника. Можуть бути застосовані стрази, камені, напів-перли та інші декоративні деталі.
Розмір даної моделі 14х14 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип листівки | Ручна робота |
| Матеріал | Картон |
| Особливості | Об'ємна, Фігурна |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Мова | Український |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| розмір | 148 х 140 мм |
- Ціна: 55 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.









