Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бонбоньєрки на замовлення:
- якісний дизайнерський картон
- великий вибір кольорової гами
- підбір дизайну
Розмір коробочки 5х5х5 см.
Для вибору кольору і уточнення усіх деталей телефонуйте або пишіть в вайбере або телеграме на номер 0970534679 Надія
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Бонбоньєрка |
| Призначення | Для солодощів |
| Колір | Бірюзовий |
| Форма | Квадрат |
| Розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 90 мм |
- Ціна: 30 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.



